Vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės yra ne tik jūsų kontaktinės informacijos nešėjos. Jos yra jūsų veidas ir įmonės atspindys kuris yra pamatomas anksčiau nei potencialus užsakovas pamato jus.

Mūsų gaminamos vizitinės kortelės:

Standartinės – standartinio formato, siūlomos iš kokybiško kortelių popieriaus.

 „Ultra“  – storiausia ir prabangiausia kortelė rinkoje gaminamos iš ypač storo popieriaus, papildomai norint sukurti didesni kortelės kietumo pojūtį galima rinktis dvigubo popieriaus korteles.

Spalvoto popieriaus  – drąsus būdas padaryti spalvingą įspūdį: aukso, sidabro, raudonos, mėlynos ir juodos spalvos popieriaus kortelių.

Perlenktos – leidžia pateikti daugiau vaizdų ir informacijos ant standartinio vizitinių kortelių dydžio, sulankstytą dviem skirtingais stiliais.

Iškirptos  – leidžia jums sukurti beveik bet kokią formą, kuria norite iš tikrųjų išsiskirti, pradedant apskritimais ir baigiant lapo formos kortelėmis.

Folijuotos – leidžia kortelės grafiniams elementams suteikti sidabro arba aukso blizgesį.

Mūsų standartinės vizitinės kortelės yra standartinio 50x90mm arba 85×55mm dydžio, kurias galima įsigyti su daugeliu aukščiausios kokybės popierių, įskaitant ypač storą, blizgų, lygų aksomą arba elegantišką brilianto baltą arba natūralaus balto lino. Jei norite papildomo patrauklumo, pabandykite savo kortelėje pridėti suapvalintus kampus. Jei norite iš tikrųjų išsiskirti, išbandykite mūsų „Ultra“ korteles – mūsų storiausią ir prabangiausią kortelę. Jei ieškote spalvingesnio įspūdžio, išbandykite mūsų spalvoto popieriaus vizitines korteles, perlamutrinio aukso arba sidabro, klasikinės mėlynos, ryškiai raudonos arba sodriai juodos spalvos. Reikia specialios formos? Mūsų supjaustytos vizitinės kortelės siūlo akcijoms pritaikytas formas tiek ir pagal jums pritaikytą dizainą, kad atitiktų bet kokius poreikius. Jei  sunku nuspręsti, susisiekite su mūsų komanda dėl visų mūsų galimybių.

Neturite dizaino? Jokiu problemų. Tiesiog pateikite užklausą mūsų komandai ir mes susisieksime su jumis.