Reklaminiai stendai

Reklaminis stendas – tai dažniausiai bendrai naudojamas pavadinimas, po kuriuo gali slėptis skirtingi reklamų tipai, tokie kaip – reklaminė plokštuma, šalikelės reklaminiai skydai, parodos stendas, reklaminis pilonas, reklaminis skydas, meniu skydas, mobilūs reklaminiai stendai, reklamos stovai, foto sienelės, prezentaciniai stalai, ES stendai, pilonai ir kitos demonstracinės priemonės.

Dažniausiai reklaminis stendas yra gaminamas iš plokščio aliuminio kompozito pagrindo, kurio kraštinės užlenkiamas 90 laipsnių kampu iš visų keturių pusių, paprastai būna 20-50mm aukščio nuo sienos. Taip pat galimas reklaminio stendo variantas be užlenktų kraštinių, tokiu atveju išgaunamas nuo sienos atstumu kabančio ženklo efektas. Ekonominiam ženklo variantui galima ženklą montuoti tiesiogiai prie sienos be metalinio rėmo po juo. Reklaminis stendas gali būti montuojamas prie bet kokios sienos paviršiaus be jokių matomų tvirtinimo detalių. Dėl tvirtos konstrukcijos ir dažytos apdailos šie ženklai yra labai patvarūs. Aliuminis yra atsparus oro sąlygoms, todėl gali atlaikyti sudėtingas oro sąlygas.

Reklaminiai stendai yra lengvai pritaikomi pagal norimą projektą. Stačiakampė dėžės forma yra labiausiai paplitęs stendų stiliau variantas, tačiau reklaminis skydas taip pat gali būti pagamintas suapvalintais kampais, ovalios ar apskritos formos arba net pagal užsakymą, atsižvelgiant į jūsų vietą ir prekės ženklo reikalavimus. Reklaminius stendus galima montuoti ant spec. kojų įbetonuojamų arba laikinai įtvirtinamų į žemę, pagal poreikį ir galimybes dauguma pastatomų stendų, dar vadinamas pilonas, galima montuoti pastatant ant žemės be įkasimo į gruntą. Ženklo

Ar manote, kad reklaminis stendas geriausiai tinka jūsų įmonei ir turite klausimų apie juos? Susisiekite su mumis šiandien!

Lauko reklamos derinimas

Svarbu žinoti, kad renkantis lauko reklama ji turi būti suderintas su regiono architektūros skyriumi. Padėti tai padaryti ir susiderinti už jus gali Alien reklama komanda.