Vitrinų apipavidalinimas

Vitrinų apipavidalinimas tai bene seniausia reklamos rūšis kurios šaknys siekia laikus kai amatininkai norėdami atkreipti praeivių dėmesį vitrinoje demonstruodavo savo gaminius. Moderniais laikais kai visi prekybininkai ir amatininkai turi plačias galimybes pasiekti tikslinį klientą svarbu yra išsiskirti gyvybinga ir akį traukiančia iškaba ir vitrina. Pasukti galva ir sustoti verčianti vitrina yra geriausias būdas pritraukti praeivius užeiti ir išbandyti prekę ar paslaugą.

 Yra daugybė būdų, kaip pritraukti daugiau klientų į savo parduotuvę, tačiau viena paprasčiausių ir efektyviausių galimybių yra investuoti į parduotuvės langų grafiką. Savo viliojančiais, spalvotais vaizdais, langų grafika jūsų parduotuvės fasadą paverčia įtaigia reklama ar net meno kūriniu ir padeda pritraukti klientus bei padidinti pajamas. Alien reklama svetainėje gauti konsultacija užsisakyti dizainą ir reklama yra ypač paprasta tereikia paspausti šią nuorodą ir susisiekti su mumis. Toliau rasite alien reklama komandos patarimus ir paaiškinimus padėsiančius teisingai pasirinkti vitrinos reklamą.

Patarimai padėsiantys išgryninti poreikį vitrinų apipavidalinimui

Toliau rasite esmines gaires ir informaciją kuri padės jums geriau pasispręsti kokia vitrinos reklama jums reikalinga ir kokios dažniausiai medžiagos ir jų savybės tam dažniausiai naudojamos.

Vitrinų apipavidalinimas ir naudojimo principai:

  • Produkto arba akcijos reklama – Periodiškai keičiama reklama, dažniausiai užimanti visą vitriną arba jos dalį, kurios esminis akcentas yra produktas ir jo kaina kurie pritraukia praeivi užeiti ir įsigyti reklamuojama produktą kartu į krepšelį įsidedant papildomus produktus. Dažniausiai tokiai reklamai naudojamos ekonominės medžiagos dėl jų kainos ir trumpalaikiškumo, didžiausią dėmesį sutelkiant reklamos dizainui ir patrauklumui.
  • Parduotuvės ar paslaugos reklama – Tai dažniausiai ilgalaikė reklama perteikianti jūsų produkto esmę arba įmonės ženklą + paslaugų produktų trumpą sąrašą. Tokio tipo reklama užima visą vitriną arba dalį jos. Tokio tipo reklamai svarbu skirti pakankamai dėmesio dizainui, kad vitrina neatrodytų kaip skelbimų lenta, nebent esate nekilnojamo turto brokeris. Skelbimų lentoms siūlome naudotis reklaminiais stendais.
  • Vitrina „meno kūrinys“ – Tai bene labiausiai akį traukiantis vitrinų reklamos būdas. Tokio tipo reklama dažniausiai yra periodiškai keičiama bent kartą per metus, su dizainerių pagalba sukuriama išskirtinė teminės vitrinos apklijavimo vizualizacija arba visa reklamos instaliacija kuri atspindi jūsų parduodamus produktus arba teikiamas paslaugas. Teminės instaliacijos pvz: sportinių prekių parduotuvė aprengia manekeną, snieglente čiuožianti nuo kalno. Arba jūros gėrybių parduotuvė apklijuoja langą iš lauko ir viduje imituojant 3D efektą jūros dugno gyvenimo.

 

Reklamos medžiagų tipai ir jų savybės vitrinų apipavidalinimui

Pasirinkti galite iš įvairių langų grafikos tipų ir lipdukų. Nuo ėsdinto stiklo (šerkšno) lipdukų iki parduotuvių langų užrašų – iš kur žinoti, kas tau tinka? Štai dažniausiai naudojamos reklamos medžiagos:

  • Vinilo langų lipdukai: klasikiniai, spalvoti, foto spaudos lipdukai padeda atkreipti dėmesį į jūsų verslo produktus ir (arba) paslaugas. Dėl stiprių klijų šis produktas puikiai tinka ilgalaikėms akcijoms ir instaliacijoms.
  • „One Way Vision“: išskirtinis unikalios perforacijos lipdukas leidžia dengti reklama visą virtiną tuo pačiu minimaliai sumažinant į patalpas patenkanti šviesos srautą. Kadangi jis filtruoja natūralią šviesą, jis taip pat puikiai tinka išlaikyti jūsų erdvę keliais laipsniais vėsiau vasarą.
  • Parduotuvės lango raidės: tai tūrinio tipo gaminys montuojamas ant lango arba prieš langą suteikiant išskirtini vaizdą ir prestižą.
  • Šerkšno langų lipdukai: lipdukas suteikia apšerkšnijusio arba smėliuoto lango efektą, leidžia į patalpas patekti šviesai ir tuo pačiu blokuoja matomumą per langus taip išsaugant natūralų apšvietimą patalpose pasiekiamas maksimalus privatumas diena ir naktį.

Lauko reklamos derinimas

Svarbu žinoti, kad renkantis lauko reklama ji turi būti suderintas su regiono architektūros skyriumi. Padėti tai padaryti ir susiderinti už jus gali Alien reklama komanda.