Šviečianti reklama

Šviečianti reklama tai žaidimas su šviesa ir šešėliu kuris turi begale variantų. Tokio tipo lauko reklama arba reklama patalpose, gali būti naudojama vidaus ar lauko vitrinoms, gali būti montuojama tiesiai prie pastato arba ant aliuminio „bėgelio“ konstrukcijos, kurią galima montuoti prie pastato minimaliai pažeidžiant fasadą. Kad ir kokį reklamos stilių pasirinktumėte, Alien komanda pagamins kokybišką šviečiantį ar nešviečiantį ženklą, kuris taps jūsų ženklu!

Pagal užsakymą pagaminta šviečianti reklama yra individualiai sukurta ir pritaikyta pagal kiekvieno užsakovo individualius matmenis ir reikalavimus. Kiekvienas yra individualiai suformuotas iš atskirų plastiko arba aliuminio gaubtų, kuriuose naudojami LED šviesos moduliai kurių pagalba apšviečiamas ženklas. Ženklo šonai gali būti nuo 50mm iki 300mm gylio, jie nudažomi arba apklijuojami taip, kad spalva atitiktų ženklo fasado spalvą arba kontrastingos spalvos. Šviečiančių ženklų priekis arba „fasadas“ yra gaminamas iš PMMA akrilinio stiklo kuris suteikia dideli spalvų pasirinkimą.

Alien reklama komandos šviečianti reklama yra keturių pagrindinių stilių:

  • Šviečiantis ženklas – tai labiausiai paplitęs šviesdėžių ir tūrinių raidžių tipas, kartais vadinamas „standartinėmis“ šviečiančia reklama. Kaip rodo pavadinimas, šie ženklai skleidžia apšvietimą tik iš raidžių priekio. Jie gali būti naudojami tiek prekybos centruose, tiek lauko aikštėse. Jie gali būti sumontuoti ant aliuminio bėgelio arba montuojami tiesiogiai prie paviršiaus.
  • Foninio apšvietimo ženklai – apšviesti LED, jie suteikia apšviestą aureolės efektą. Galinėje ženklo dalyje montuojama skaidraus PMMA inchrustacija apsaugai nuo paukščių ir vabzdžių.
  • Šviečiantis ženklas su foninių apšvietimu – tai yra įprasto ir foninio apšvietimo ženklų derinys. Šviečia ženklo priekinė dalis ir suteikia aureolės efektą gale. Norint suteikti pageidaujama efektą, šios raidės gali būti apšviestos viena ar dviejomis spalvomis. Kaip ir naudojant įprasta foninio apšvietimo ženkla, galinė ženklo dalis turi skaidraus PMMA galinę dalį, kad paukščiai ir vabzdžiai nepatektų į ženklo vidų.
  • Šviesdėžė su iškiliu ženklu – tai tūrinis nešviečiantis pagrindas iš kurio paviršiaus iškyla iki 25 mm PMMA balto „organinio“ stiklo ženklas skleidžiantis šviesą į visas puses, sukuriant aureolės efektą. Ženklo priekio spalva gali būti keičiama.

Ar manote, kad šviečianti reklama geriausiai tinka jūsų įmonei ir turite klausimų apie ją? Susisiekite su mumis šiandien!

Šviečiančios reklamos derinimas

Svarbu žinoti, kad renkantis lauko reklama ji turi būti suderinta su regiono architektūros skyriumi. Tai padaryti ir susiderinti padėti ir už jus padaryti gali Alien reklama komanda.