Reklamos dizainas ir maketavimas

Logotipų ir Firminio stiliaus kūrimas

Kuriate savo verslą? Norite verslui suteikti daugiau asmeniškumo? Abiem atvejais jums reikia išraiškingo ir įsimintino įmonės stiliaus kuris prasideda nuo jūsų logotipo. Logotipas turėtų įkūnyti jūsų prekės ženklo tapatybę. Mes esame profesionalai, galintys tai užfiksuoti dizainu.

„Alien reklama“ turi ilgamete patirti sukaupusių profesionalų komandą. Mes padedame tiek didelėms, tiek ir mažoms įmonėms susikurti savo identitetą ir parodyti jį pasauliui. Jei norite nutiesti kelią į sėkme savo verslo šakoje Alien reklama ir stiprus įmonės firminis stilius prisidės prie to!

 

Kiekvienas gali susikurti logotipą, tačiau kuo mes skiriamės, tai atsidavimas savo darbui. Mes siekiame tobulumo visais jūsų dizaino aspektais, nesvarbu, ar jie užfiksuotų jūsų prekės ženklo dvasią, paliktų ilgalaikį poveikį jūsų auditorijai, ar tiesiog sukurtų gražų, profesionalų logotipą. Prekinio ženklo ir Firminio stiliaus esmė yra atskleisti įmonės dvasią, išskirti ją iš konkurentų minios. Tai lyg vaizdinė komunikacija su esamu ir potencialiu klientu, kuri Jūsų prekės/ paslaugos ženklą paverčia labiau atpažįstamu. Susisiekite su mumis!

Transporto apipavidalinimas

Lengvųjų, krovininių automobilių apipavidalinimo dizainas, visuomeninio transporto apipavidalinimo dizainas.

Wrapping grafikos dizainas, motociklų grafikos dizainas ir kita.

Vitrinų, pastatų fasado, interjerų apipavidalinimo dizainas.

Spaudos gaminių dizainas ir maketavimas

Vizitinės kortelės, atvirukai, kvietimai, lankstinukai, skrajutės, plakatai, etiketės, diplomai, padėkos raštai, bloknotai, meniu, valgiaraščiai, knygos, firminiai/save kopijuojantys blankai, kalendoriai ir kita spausdintos produkcijos dizaino ir maketavimo paslaugos.

Reklaminių iškabų dizainas

Reklaminių iškabų, turinių raidžių, švies dėžių, lauko stendų dizainas ir kita.