Reklama ant drabužių

Reklama ant drabužių, darbo ar paslaugos teikimo vietoje sukurs solidesnį įmonės įvaizdį ir padės plėsti žinomumą. Nesvarbu  ar tai darbo drabužiai, sportinė apranga ar kitas tekstilės gaminys. „Alien“ reklama komanda pasirūpins geriausiu sprendimu jums.

Neturite drabužių? Abejojate dėl kokybės? Pasiūlysime mūsų ir partnerių jau išbandytus drabužius, kuriuos galėsite įsigyti už gerą kainą.

Jums reikalingas dizainas ant drabužių? „Alien“ reklama komanda sukurs dizainą ant jūsų norimo drabužio šablono. Susisiekite su mumis!

Reklama ant drabužių ir jos priežiūra

Mados dabar dažnai apima grafinius logotipus ar dizainus su reklaminiais elementais. Tokių marškinėlių galite rasti bet kur – nuo reklamos gamintojų iki firminių parduotuvių. Drabužiai su grafiniais elementais gali daug pasakyti apie savininką, tačiau jų skalbimas gali būti iššūkis.

Nenorite sugadinti ant drabužio esančios grafikos? tačiau drabužius reikia skalbti ir lyginti. Išspręsti šią problemą nėra sunku! Skalbimo ciklas, kurį naudojate su savo drabužiams su grafiniais elementais, iš tikrųjų nėra svarbus, svarbiausia neviršyti 60 laipsnių vandens temperatūros. Alien reklama paprastai plauna savo drabužius 30-40 laipsnių temperatūroje, nes nori išvengti susitraukimo, tačiau plaunant drabužius 40-60 laipsnių temperatūroje, marškinėliai ar lipdukas nebus pažeisti. Valydami drabužius galite naudoti dėmių valymo priemones (be baliklių) ir elgtis su jais beveik kaip su bet kokiu kitu medvilniniu drabužiu. Priežiūros skirtumas atsiranda įjungus lygintuvą. Tie paveiksliukai ir lipdukai ant jūsų marškinių ir kitų drabužių tikrai nėra pakantūs įkaitusiam lygintuvui, todėl prieš pradėdami ką nors daryti su lygintuvu, turite tai pripažinti. Tačiau šią problemą galima lengvai pašalinti ir net nereikės sumažinti lygintuvo šilumos lygio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti sviestinį popierių. Jis veikia kaip tarpinė tarp lipduko ir įkaitusio lygintuvo tuo pačiu jeigu lipdukas yra atšokęs gali padėti jį vėl priklijuoti prie drabužio.