Apie mus

UAB „Alienas“ gimė kaip lipdukų gamintojas kroso motociklams. Netrukus veiklą papildė lauko ir vidaus reklama, šviesdėžės, reklaminis  automobilių apipavidalinimas, pilnas automobilių aptraukimas, sportinių automobilių apklijavimas, plėvelių klijavimas ant stiklo ir spaudos gaminiai.

Nors esame jauna įmonė, tačiau tikrai ne naujokai. „Alienas“ komandą sudaro profesionalai, reklamos srityje dirbantys daugiau nei 15 metų. Įgyvendinome sudėtingus projektus ir pateikėme daug kūrybinių sprendimų klientams, norintiems tapti matomais ir žinomais. Jau pelnėme klientų pasitikėjimą ir toliau siekiame aukščiausios kokybės aptarnavimo savo klientams. UAB „Alienas“ teikia platų reklamos gamybos ir spaudos paslaugų pasirinkimą, todėl klientas gali viską gauti iš vienų rankų, sutaupyti savo laiką ir ramiai laukti rezultato.

UAB „Alienas“ visais atvejais stengiasi pažinti savo klientą, jo paslaugą ar produktą ir jį išklausius  garantuoja:

  • Kokybę – norėdami tobulai patenkinti kliento poreikius, naudojame aukščiausios kokybės patikrintų gamintojų plėveles ir lipdukus profesionalams, aukštos kokybės spausdinimo įrangą ir plėvelė apdirbimo technologijas, kurios yra draugiškos aplinkai.
  • Išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai.
  • Kainos ir kokybės santykį.
  • Išskirtinį dizainą atitinkantį kliento poreikius.
  • Kokybiškai atliktą užsakymą, nes jei UAB „Alienas“ komanda PAŽADĖJO, tai ir PADARĖ!
  • Ilgalaikius santykius, nes su visais klientais užmezgame grįžtamąjį ryšį.

Mūsų vizija:

Teikti savo klientams aukščiausio lygio kompleksines reklamos gamybos paslaugas.

Mūsų tikslas:

Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, profesionalus darbuotojų darbas ir konsultacijos, maksimalus klientų poreikių patenkinimas.

Mūsų vertybės:

Dėmesys klientui ir jo poreikiams, profesionalumas, kokybė, atsakomybė, lankstumas.

Mūsų šūkis:

Būk matomas ir būsi žinomas.