Tentai

Tentai tai lauko sąlygoms idealiai tinkantys plakatai gaminami iš PVC kuris užliejamas ant audinio tinklo, sustiprinančio plakato struktūrą. Tentų plakatų gamybai naudojamas PVC tentas kurio storis 450g/m2. Alien reklama komanda gamina dviejų tipų reklaminius tentus:

  • Ekonominis – tentų spauda ECOsolventiniais dažais.
  • Premium – tentų spauda, aukštos kokybės LATEX dažais. Tai palyginti su ECOsolventiniais dažais, dažai atsparus blukimui ir UV spinduliams.

Standartiškai tentas komplektuojamas su žiedo formos kniedėmis skirtomis montuoti su gumine virve arba plastikiniais dirželiais. Patariame ilgalaikius tentus montuoti su juodais UV spinduliams atspariais dirželiais. Perimetras sutvirtinamas sudvigubinta klijuota tento kraštine.

Tentai puikiai tinka naudoti viduje ir lauke, kaip fonas renginiams, foto siena, trumpalaikei reklamai ar bet kokioms ypatingoms progoms kaip ekonomiškas vidutinio ilgaamžiškumo plakatas.

Pagal galimybes patariame tentus montuoti su UV spinduliams atsparia gumine virve.

 

MESH tentai tinklai

MESH tentai tai PVC tentai turintys savo struktūroje mažas skylutes, praleidžiančias vėją. MESH tinklai gaminami iš PVC kuris užliejamas ant audinio tinklo, sustiprinančio plakato struktūrą paliekant mažas skylutes. Tinklo svoris 270g/m2.

Kas yra MESH tinklas?

PVC tinkle esančios skylutės leidžia vėjui praeiti pro jį. Tinklo skylutės taip pat sumažina tento svorį. Tinklelio dizainas taip pat daro reklaminį plakatą atsparesniu raukšlėjimuisi ir plyšimui.

Reklamos gamyboje MESH tinklai naudojami lauko reklamai, vietose kur plokštuma patiria didelius įtempimus dėl vėjo arba kur reklamos svoris gali daryti įtaką konstrukcijoms. MESH tinklai daromi tik vienpusiai.

Kada ir Kodėl MESH tinklas?

  • Šimtai mažų perforacijų tinkle daro reklamos dizainą aiškiai matomą, net kai vėjas pučia per tinklą.
  • Dėl perforacijos sumažėja atraminės konstrukcijos apkrova.
  • Reklaminiai MESH tentai tinklai yra puikus pasirinkimas didelėms reklamoms, naudojamoms pastatuose ant pastolių ir kitose aukštose vietose.
  • Tokio tipo tentas gali kokybiškai tarnauti sumontuotas net ir ant tvoros.

Ar manote, kad šviečianti reklama geriausiai tinka jūsų įmonei ir turite klausimų apie ją? Susisiekite su mumis šiandien!

 

Lauko reklamos derinimas

Svarbu žinoti, kad lauko tentai kaip ir kita lauko reklama ji turi būti suderintas su regiono architektūros skyriumi. Padėti tai padaryti ir susiderinti už jus gali Alien reklama komanda.