Reklama ant automobilio

Reklama ant automobilio turi bene geriausia kainos ir matomumo santykį. Nesvarbu, ar jūsų organizacijoje yra vienas automobilis, keliolika furgonų ar sunkvežimių parkas, specialiai jūsų transportui pritaikyti maketai ir atkreips aplinkinių žmonių dėmesį dieną ir nakties valandomis didindami įmonės žinomumą kiekvienos kelionės metu.

Alien reklama komanda siūlo įvairius transporto priemonių lipdukus ir grafiką, kuriuos galima pritaikyti jūsų automobiliui, mikroautobusui ar sunkvežimiui pagal įmonės spalvas. Spalvingi gaminių dizainai ir pilno padengimo transporto priemonių lipdukai pateikia jūsų žinutę kiekvienoje transporto priemonės pusėje, kad būtų kuo geriau matoma. Automobilių lipdukai leidžia uždėti logotipus ir kontaktinę informaciją ant vieno automobilio, keliolikos furgonų ar sunkvežimių parko. Automobilių magnetai suteikia vaizdinį įspūdį be įpareigojimo nuolatos turėti lipduką ant automobilio. Pagal užsakymą pagaminti Alien reklama magnetiniai lipdukai demonstruoja jūsų įmonės pavadinimą, logotipą ir kontaktinę informaciją visur, kur keliauja jūsų transporto priemonės. Lipdukas gali atitikti jūsų automobilio spalvą, kad magnetas atrodytų nuolatinis.

Suasmeninkite savo transporto priemonę pateikdami įmonės informaciją ar bet kokį pasirinktą vaizdą. Automobilių lipdukai ir pilnos transporto priemonės apklijavimas yra tik keletas variantų, kurie padės jūsų transporto priemonei pasitarnauti kaip neapmokestinamai reklamos sklaidos priemonei. Pasitarkite su Alien reklama komanda, dėl visų jūsų automobilio apipavidalinimo ir grafinių poreikių.

Reklama ant automobilio tai viena iš labiausiai pastebimų reklamos priemonių jūsų veiklos zonoje. Reklama ant automobilių yra kur kas labiau pastebima, vis keičianti savo vietą, leidžianti kliento kaimynams sužinoti kieno paslaugomis jie naudojasi. Lipdukai automobiliams leidžia greitai ir nebrangiai pristatyti save aplinkiniams taip, kaip norite būti identifikuoti.

Reklama ant automobilio kaip ją prižiūrėti?

Tinkamai parinkti automobilių lipdukai sukurti taip, kad atlaikytų Lietuvos oro sąlygas, tačiau tai nereiškia, kad jie yra nesunaikinami. Tinkama transporto priemonių lipdukų priežiūra yra svarbi, norint kad būtų išvengta lipdukų skilimo ir lupimosi. Svarbiausia lipdukų priežiūros žingsniai:

  • Reguliariai plaukite automobilį. Jeigu plovimą atliekate aukšto slėgio srove stenkitės laikytis gamintojo nurodytų atstumų niki automobilio paviršiaus ir būtinai į lipduką vandens srovę nukreipkite 90 laipsnių kampu vengiant smailaus kampo į lipduko briaunas
  • Jei naują ploviklį naudojate pirmą kartą, išbandykite jį ant nedidelio lipduko ploto ir įsitikinkite, kad jis nebalina arba kitaip nepaveikia lipduko paviršiaus.
  • Esant galimybei laikykite transporto priemonę, kai tik įmanoma paslėptą nuo tiesioginių saulės spindulių. Jei garažo nėra, apsvarstykite galimybę naudoti medžiaginį automobilio dangtį, kad apsaugotumėte dažus ir lipduką nuo saulės spindulių ir rūgščių teršalų, kurie paprastai būna didmiesčių atmosferoje.
  • NE Leiskite kuro išsiliejimams, medžių sultims, paukščių išmatoms ar kitiems teršalams ilgai užsibūti ant lipduko. Tai gali greitai sugadinti lipduką ir laminatą. Vietoje nuvalykite grafiką karštu vandeniu ir citrusinių medžiagų valikliu (nepamirškite pirmiausia išbandyti bet kokį valiklį mažame plote).
  • Neplaukite slėginiu plovimo antgaliu kampu prie lipduko krašto. Dėl to gali nulupti kraštai.

 

Patarimai

  • Jei plėvelė pradeda ruduoti, nedelsdami nuimkite plėvelę. Šis spalvos pasikeitimas yra rūgštinės taršos rezultatas ir, jei jo nepašalinsite, jis nudažys pagrindinius automobilio dažus.
  • Kritinė automobilio dangos priežiūros dalis – nenaudoti abrazyvinių ar šveitimo įrankių, kurie sugadins plėvelę. Laikantis šių gairių, lengva rūpintis savo transporto priemonės dažais ir lipduku.

 

Ar turite klausimų apie automobilio lipdukų priežiūrą ar montavimą? Nusiųskite juos mums el. Paštu info@alienreklama.lt ir mes su jumis susisieksime.