Tūrinė reklama

Tūrinė reklama ir ženklai tai iš tvirtos medžiagos pagaminti 3 dimensijų ženklai suteikiantys informacinei reklaminei žinutei daugiau išraiškingumo ir solidumo. Kitos iškabos tipo reklamos rūšys tokios kaip skydai, lipdukai ir šviesdėžės, turi du matmenis.

Tūrinė reklama gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, kurių kaina, tekstūra ir ilgaamžiškumas skiriasi priklausomai nuo pasirinktos medžiagos: akrilas, putplastį, aliuminis, aliuminio kompozitas, plienas, varis, bronza, žalvaris ir plastikas. Tūriniai ženklai gali būti montuojami beveik ant bet kokio paviršiaus, nesvarbu, ar jis yra struktūrinis, ar plokščias, ir gali būti apšviestas iš priekio arba iš galo arba.

 

Kokio tipo tūrinė reklama geriausia?

Renkantis tūrinį ženklą svarbu atsižvelgti į jūsų firminį stilių, montavimo vietą, biudžetą, galimus matmenis ir montavimą.

Firminio stiliau atitikimas

Nepaprastai svarbu kuriant tūrinę reklamą laikytis visų prekės ženklo nurodymų. Jei jūsų prekės ženklo spalvos atitinka tokią medžiagą kaip aliuminis, nedažytas metalas arba akrilas (organinis stiklas) tai gali būti itin subtilus pasirinkimas komerciniams ženklams. Bet jei jūsų prekės ženklui reikalingos tam tikros spalvos, kurių negalima pasiekti jokiomis turimomis žaliavomis, daugumą medžiagų galima nudažyti arba apklijuoti lipduku taip, kad atitiktų bet kokį prekės ženklo logotipą.

Projektavimas atsižvelgiant į vietą

Kur bus jūsų reklama ir kas bus jų auditorija? Jei jūsų ženklas yra lauke, svarbu pasirinkti medžiagą, kuri pakankamai ilgai atlaikytų lauko sąlygas, kad investicija į reklamą nebūtų trumpalaikė.

Ar jūsų reklama bus veikiama tiesioginiais saulės spinduliais? Nesvarbu, ar jie pateks pro duris, ar pro langą, tai gali padėti geriau išryškinti reklamą ir sutaupyti pinigų apšvietimui. Tačiau nepamirškite, kad labai atspindinčios medžiagos, tokios kaip metalai ir blizgus akrilas, gali savo žvilgesiu akinti, jei reklama gaudo saulę tinkamu kampu. Jei jūsų reklama nėra veikiama natūralios šviesos arba reikia ją matyti lauke naktį, turėsite apsvarstyti priekinio ar galinio apšvietimo variantus arba apsvarstyti šviečiančios reklamos variantą. Be to, turėsite atsižvelgti į tai, iš kokio atstumo reklama turi būti matoma.

Projektavimas atsižvelgiant į biudžetą

Apskritai metalai bus brangesni nei plastikas, akrilas ar putplastis, tačiau aliuminis siūlo ekonomišką ir patvarų metalo variantą.

Skirtingos įmonės naudoja panašias tačiau savo savybėmis nebūtinai vienodas medžiagas tūriniams ženklams gaminti. Štai kelios skirtingos medžiagos, kurias naudoja Alien reklama:

Frezuotas putinto PVC tūrinė reklama

Kainų diapazonas: $

Privalumai: Puikus kainos ir kokybės santykis. Ženklas gali būti nudažytos pagal jūsų esamą interjero dekorą, suteikiant savo prekės ženklui aukšto lygio išvaizdą be didelio biudžeto.

Trūkumai: Patariama naudoti tik interjere. Medžiaga lengvai įbrėžiama lyginant su kitomis medžiagomis.

Frezuotas akrilo ženklas

Kainų diapazonas: $$

Privalumai: Puikus kainos ir išvaizdumo santykis. Ženklas pagamintas su švariais ir griežtais kampais, siūlo aukštos kokybės ir patvarų variantą tiek vidaus, tiek išorės reikmėms. Net smulkios detalės nepasimeta gamybos procese. Akrilinis stiklas būna itin blizgus.

Trūkumai: Lauko sąlygomis apšviesti saulės spindulių akrilo ženklai linkę plėstis tad ženklai gali išsigaubti arba kai kuriais atvejais nukristi jeigu montuojami be papildomo pagrindo saulės atokaitoje.

Frezuotas aliuminio kompozito ženklas

Kainų diapazonas: $$

Privalumai: Šis gaminys suteikia jūsų raidėms metaline priekinės ženklo dalies išvaizdą. Kompozitai yra įprasti pramonėje, nes jie yra efektyviausias būdas subalansuoti medžiagos storį, apdailą ir prieinamumą.

Trūkumai: Jei jūsų klientai žiūrės į ženklą iš arti, jie galės įsitikinti, kad jūsų aliuminio raidės yra plastiko ir aliuminio sumuštinis.

Metalinis ženklas

Kainų diapazonas: $$$

Privalumai: aliuminis, žalvaris, bronza, nerūdijantis plienas ir kt. Yra daugybė galimybių pritaikyti metalą pagal jūsų ženklą. Metalinės raidės suteikia prestižo jūsų prekės ženklui, kai naudojamos su efektyviu dizainu.

Trūkumai: atsižvelgiant į metalinės raidės tipą ir storį, kaina gali didėti kelis kartus. Be to, metalinės raidės yra sunkios.

Kada pradėti planuoti tūrinę reklamą

Svarbu, kad pradėtumėte planuoti tūrine reklamą kuo anksčiau. Kuo didesnis projektas, tuo daugiau laiko reikės jo įgyvendinimui. Nors galbūt turite puikia vidaus interijero ar lauko dizainerių komandą, tačiau būtina projektuojant vietą ženklui tartis su reklaminių ženklų gamintoju kuris gamins tūrines raides ar ženklą. Gamintojai turi dizainerius ir konstruktorius kurie išmano reklamos gamybos matmenų apribojimus galės atitinkamai kurti. Alien reklama komanda padės susikurti tūrinius ženklus atsižvelgiant į jūsų prekės ženklą, paskaičiuos kainas pagal skirtingus galimus išvaizdos variantus, padės suderinti su reikiamomis institucijomis bei sumontuos ženklą sutartu laiku.

Kaip montoujama tūrinė reklama

Tūrinė reklama yra aukštesnio lygio produktas, todėl jį sumontuoti reikia daugiau žinių, pasirengimo ir medžiagų. Jie gali būti montuojami ant lygaus paviršiaus su dvipuse juosta arba smeigėmis esant nelygiam paviršiui, kai kuriais atvejais naudojamas metalinis bėgelis. Norint nuspręsti, kaip geriausiai pritaikyti tūrinį ženklą, reikės specifinių žinių apie paviršius ir medžiagos svorį. Montuojant naudojamas šablonas, gulščiuskas ir ruletė, kad raidės būtų išdėstytos tinkamai atstumu ir lygiu. Jei įrengimo vietos negalima pasiekti nuo žemės, naudojamos kopėčios, stelažai arba keltuvas. Net kritimas nuo mažiau nei 2 metrų gali sukelti rimtus sužeidimus ir būti rimta atsakomybė jūsų įmonei. Dėl šių priežasčių mes rekomenduojame montavimą patikėti Alien reklama komandai nerizikuojant savo sveikata ir negaištant savo laiko.

 

Jei jus domina tūrinių raidžių reklama, nedvejodami kreipkitės į Alien reklama komandą.

Tūrinė reklama – derinimas

Lauko (išorinės) reklamos projektus deriname visoje Lietuvoje.