Motociklų grafika

Motociklų grafika mūsų duona ir druska. Kuriame ir gaminame motociklų grafiką ir lipdukus pagal visus esamus motociklų ir keturračių lipdukų šablonus – Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Ktm, Husqvarna, Tm, Can-am, Gasgas, Sherco, Aprilia, Husaberg, Beta, Bucci ir dar daugiau!

Alienreklama naudoja aukščiausios kokybės 534 mikronų storio lipdukų plėveles, specialiai sukurtas ir naudojamas motociklams, keturračiams, kartingams ir kitoms ekstremalaus sporto priemonėms.

Mes naudojame 153 micronų storio lipdukų plėvelę su agresyviausiais klijais mažo lipnumo paviršiams, tokiems kaip MX plastikas. Lipdukas padengtas 381 mikronos storio blizgiu arba matiniu laminatu, skirtu atlaikyti profesionalių MXGP ir AMA motokroso vairuotojų pyktį. Šių medžiagų derinys suteikia jums MXGP ir AMA motokroso kokybės produktą. Jei lipdukas tinka jiems – jums nereikia jaudintis dėl savo motokroso lenktynių.

Vien tik puikios medžiagos nepakanka, kad motociklų grafika būtų užtikrinta išskirtinė produkto kokybė, todėl Alien reklama naudoja tik patikrintus ir išbandytus grafikos šablonus.

Alienreklama ypatingą dėmesį skiria grafikos spausdinimo kokybei, kuri turi būti tobula ir nepriekaištinga kiekvieną kartą.