Pilonai

Pilonai arba kitaip dar vadinami reklaminiai bokšteliai naudojami įvairioms informavimo paskirtims nuo nuorodos iki reprezentacinio ženklo šalia įmonės administracinio pastato. Pilonas suteikia prestižinį gatvės reklamos formatą, tuo pačiu vaizduodamas pasididžiavimą savo įmone. Šie ženklai suprojektuoti taip, kad atitiktų jūsų verslo firminį stilių ir jį pastebėtų kuo daugiau potencialių klientų. Tokius ženklus galima pritaikyti pagal jūsų įmonės poreikius, įskaitant formą, medžiagą, garsą ir apšvietimą. Pilono tipo reklama aiškiai parodo kur yra pagrindinis įėjimas į jūsų įmonę.

Alien reklama komandos tikslas yra sukurti tokį ženklą, kuris efektingai atspindėtų jūsų įmonę. Mes galime padėti suprojektuoti betoninį ženklą, skirtą verslo bendruomenėms, gyvenamosioms bendruomenėms, prekybos centrams, maldos vietoms ir daugeliui kitų.

Pilonai yra labai patvarūs, juos lengva taisyti ir prižiūrėti, jie paprastai kuriami nuo 500mm iki 6000mm aukščio. Montuojamas ant žemės arba ant pagrindo, kuris gali būti plytų, betono su tinko apdaila.

Dažniausiai pilonas įrengiamas ant žemės, kaip atskirai stovintis ženklas, pritvirtintas prie tvirto pagrindo ar konstrukcinio rėmo. Ženklas gali būti apšviestas iš vidaus arba iš išorės panaudojant įvairios šviečiančios reklamos sprendimus.
Pilono tipo ženklai dažnai vadinami stulpais arba atskirai stovinčiais ženklais. Iš esmės tai yra ženklai, sumontuoti ant stulpo ar plokštumos, nepriklausantys nuo bet kokio pastato ar statinio. Kadangi stulpai paprastai yra aukštesni nei pilonai, stulpų ženklai suteikia puikų matomumą iš didelio atstumo kai reklamos vieta yra apsupta kitų statinių.

Vienas iš daugelio pilono tipo ženklų privalumų yra atskirti savo verslą nuo likusių gatvėje, atspindint jūsų įmonės tapatumą ir profesionalumą. Stulpas (-ai) gali būti uždengtas (-i) patraukliais audiniais, kad jūsų ženklui suteiktų tą papildomą matmenį (ir smūgį!)

Ieškote maksimalaus poveikio ir pranešimų galimybių? Pridėkite elektroninę bėgančią eilutę, kad būtų nepakartojamas akį traukiantis ekranas!

Ar manote, kad reklaminiai pilonai geriausiai tinka jūsų įmonei ir turite klausimų apie juos? Susisiekite su mumis šiandien!

Pilonai – lauko reklamos derinimas

Svarbu žinoti, kad renkantis lauko reklama ji turi būti suderintas su regiono architektūros skyriumi. Padėti tai padaryti ir susiderinti už jus gali Alien reklama komanda.