Lipdukai

Lipdukai tai produktas dėl kurio Alien reklama komanda gali drąsiai teigti, kad didžiuojasi kokybiškais lipdukais ir etiketėmis, kurias gaminame nuo pat įmonės įkūrimo. Mes nuolat stengiamės gaminti lipdukus ir etiketes, viršijančias mūsų klientų lūkesčius, ir siūlome lipdukų gamybos paslaugas nuo dizaino sukūrimo iki galutinio gaminio. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia gaminti įvairius skirtingiems tikslams pritaikytus lipdukus. Galime pasiūlyti lipdukus nuo statiškai limpančių ant stiklo nepaliekančių žymių iki ant važiuojamosios kelio dalies skirtų klijuoti.

Lipdukai dažniausiai naudojami šiems tikslams:

  • interjerui: vidaus reklama, sienų lipdukai, baldų dekoracijos, nuorodų sistemos, įspėjamieji ženklai ir kt.; 
  • eksterjerui: lauko reklama, iškabos, šviesdėžės, nuorodos ir kiti aplinkos poveikio veikiami paviršiai; 
  • produkcijai:įvairios etiketės, popieriniai lipdukai; 
  • transporto priemonėms: automobilių, motociklų, troleibusų, autobusų ir kitų transporto priemonių lipdukai; 
  • drabužiams:darbo rūbai, marškinėliai, kepuraitės, reklaminė atributika ir kiti tekstiliniai paviršiai; 
  • grindims: ženklinimo lipdukai prekybos centruose; 
  • įvairiems pagrindams: plastikas, aliuminis, kartonas, magnetas ir kt.
  • asfaltui: ant važiuojamosios dalies, plytų;

Lipdukų gamybai Alien reklama naudoja:

Monomeriniai lipdukai (ekonominiai)

Monomerinis lipdukas, tinkantis naudoti tiek viduje, tiek lauke. Numatomas tarnavimo lauke laikas nuo 1 iki 3 metų, todėl mūsų ekonominis lipdukas puikiai tinka trumpalaikėms lipdukų, etikečių, didelio formato spaudinių ir prekybos vietų reklamai. Tačiau svarbu turėti omenyje, kad monomeriniai lipdukai naudojami patalpų viduje tarnauja puikiai nerodydami nusidėvėjimo požymių. Monomerinio lipduko storis yra 100 mikronų (0,1 mm) nelaminuoto ir 200 mikronų (0,2 mm) laminuoto. Monomernį lipduką rekomenduojama naudoti plokščioms dangoms, nes jis besitraukdamas atšoka nuo lenktų paviršių. Kuo labiau jis bus veikiamas karščio ir UV spindulių tuo labiau jis susitrauks, banguosis, suskils ir lupsis.

 

Polimeriniai lipdukai

tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Jo storis yra 70 mikronų (0,07 mm) nelaminuoto ir 140 mikronų (0,14 mm) laminuoto. Tarnavimo laikas 3–5 metai lauko sąlygomis. Polimerinis lipdukas tinka vidutinės trukmės lipdukams, etiketėms, didelio formato spaudiniams ir transporto priemonių ženklams. Mes naudojame tikrą polimerinį lipduką, laikui bėgant mažiau susitraukia ir suskaidoma plėvelė (daugelyje kitų lipnių vinilų, parduodamų kaip polimerų, yra monomerinių ir polimerinių plastifikatorių mišinys, todėl gaunamas pigesnis, bet nestabilesnis lipdukas). Polimerinis lipdukas puikiai tinka didelio formato spausdinimui, kur svarbu gera išvaizda ir ilgaamžiškumas. Polimerinis lipdukas yra rekomenduojamas plokštiems ir šiek tiek išlenktiems paviršiams dėl nedidelio susitraukimo. Kuo daugiau jis bus veikiamas šilumos ir UV spindulių, tuo trumpesnis bus jo tarnavimo laikas.

 

Polimerinis „Super grip“ lipdukas

Mūsų „Super Grip“ lipdukas yra blizgiai baltas kalandruotas polimerinis lipdukas, tinkantis naudoti tiek viduje, tiek lauke. Jis specialiai sukurtas naudoti LSE (mažo lipnumo paviršiai) paviršiams ir (arba) žemos temperatūros paviršiams „Super Grip“ lipdukas puikiai tinka plastikams, milteliniu būdu padengtam metalui, banglentėms, motociklams, dviračiams, keturračiams motociklams, poliamido konstrukcijoms / sienoms ir daugeliui kitų sunkiai priklijuojamų paviršių. Taip pat gali būti naudojamas ant nedengtos medienos ir ant dažytų akrilo paviršių. Tarnavimo laikas lauke iki 5 metų, todėl mūsų aukščiausios kokybės lipdukas puikiai tinka naudoti vidutinės trukmės lipdukams, etiketėms, didelio formato spausdinimui ir transporto priemonių ženklams. Polimerinis lipdukas yra rekomenduojamas plokštiems ir šiek tiek išlenktiems paviršiams dėl nedidelio susitraukimo. Kuo daugiau jis bus veikiamas šilumos ir UV spindulių, tuo trumpesnis bus jo tarnavimo laikas.

 

Polimerinis „cast“ (lietas) lipdukas

Cast tipo lipdukas yra naudojamas tose vietose, kur kokybė yra prioritetas. Lietas lipdukas yra naudojamas tose vietose, kur svarbu kokybė ir patogumas. Cast lipdukas atitiks daugybę skirtingų kreivių ir įdubų. Jis naudojamas transporto priemonėms, kroso motociklams, taip pat ženklams ir lipdukams dėl puikios spaudos kokybės. Tinka naudoti ant motorinių transporto priemonių, mašinų, vandens transporto priemonių ir mažesnio greičio orlaivių.

 

Lipdukai drabužiams

Priklausomai nuo norimo rezultato šie lipdukai gali būti vienspalviai lygūs, metalo įmitacijos, pūkelio efekto, smulkių blizgučių padengimo arba šviesą atspindintis lipdukas. Latex spausdintuvu spausdiname ant lipduko kuris terminio pernešimo metu rašalą užrakina savo struktūroje taip paliekant minimalias galimybes lipdukui blukti skalbimo metu. Drabužiai su lipdukais gali būti plaunami tik išversti į išore ne aukštesnėje nei +60°C  temperatūroje.

 

Magnetiniai lipdukai

Skirtingai nuo standartinių lipdukų, kuriuos galima naudoti tik vieną kartą, pritaikytus magnetinius „lipdukus“ galima nesunkiai prisiklijuoti patiems ir naudoti vėl ir vėl bei perkelti ant bet kurio metalinio paviršiaus. Tai yra ekonomiškas būdas išlaikyti matomumą jūsų tikslinei auditorijai. Populiariausi magnetinių lipdukų pritaikymo būdai yra, telefono numeriai, informacija ant durų, naudojant informaciją kuri neturi būti naudojama nuolatos kaip laikinas lipdukas ant automobilio. Individualūs magnetai taip pat yra ideali priemonė perduoti pagrindinę informaciją apie ne pelno organizacijas. Nesvarbu, kokio magneto ieškote, mes siūlome lankstumą ir funkcionalumą, kūrybiškai pritaikytą ir profesionaliai pagamintą.

Trys esminiai veiksmai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį naudojant magnetinį ženklą: Prieš klijuojant ženklą reikia ištiesinti. Norėdami ištiesinti ženklą, švelniai palenkite jį priešinga kryptimi.

Kas savaitę nuimti magnetinį ženklą bei nuvalyti abi paviršiaus puses, taip išvengsite magnetinės transporto priemonės paviršių poliarizacijos po magnetiniu ženklu. Magnetinius ženklus rekomenduojama pašalinti, patikrinti ir išvalyti po kiekvieno reikšmingesnio lietaus ar sniego. Po valymo būtinai visiškai išdžiovinkite magnetinį ženklą ir automobilio paviršių. Negalima traukti magneto per automobilio paviršių. Jei jums reikia perkelti ženklą į kitą vietą, nuimkite jį patraukdami atgal už kampo. Tai apsaugo transporto priemonės apdailą. Nenaudokite magneto ant rūdžių, apdailos darbų, gilių vingių ar ant kitų lipdukų. Dėl šių dalykų susidaro oro tarpai, dėl kurių magnetinė plėvelė negali pilnai priglusti prie metalo. Dėl to ženklas greičiausiai nukris.

 

Kodėl verta rinktis Alien reklama lipdukus?

Mes suprantame abi monetos puses ir esame kvalifikuoti pažvelgti į jūsų projektą nuo projektavimo ir funkcinių galimybių iki gamybos praktiškumo.
Mes teikiame pilna aptarnavimą nuo lipduko maketo sukūrimo iki priklijavimo.
Visi gaminiai gaminami vietoje, be subrangos.
Mes kontroliuojame kokybę nuo maketo iki galutinio gaminio.
Naudojame Latex tipo spausdintuvus kurie leidžia išgauti itin kokybiškas spalvas.
Mūsų klientų aptarnavimo komandos nariai turi vidutiniškai 15 metų patirtį ir visi praleido laiką dirbdami gamyboje ir klientų aptarnavime.
„Alien reklama“ yra ekspertai, todėl turėtumėte tikėtis tik geriausio. Mūsų patirtis ir techninės galimybės yra pasirengę patenkinti jūsų poreikius.

 

Ar manote, kad šviečianti reklama geriausiai tinka jūsų įmonei ir turite klausimų apie ją? Susisiekite su mumis šiandien!